hibridai

Hibridu gyvenimas

Amerikietis vs europietį

Kokie skirtumai yra tarp europos rinkai skirto automobilio Toyota prius ir Priuso iš JAV?

Privalūmai:

  • Pilna automobilio istorija.

Automobilį iš JAV galima patinkrinti pagal VIN kodą ir sužinoti visą jo istorija prieš pirkimą. Kas su juo buvo, kokius autoįvykius automobilis turėjo, pažiūrėti realios nuotraukos iš aukciono.

  • Skirtingą komplektacija.

30 priuse daugiau įvairiu kėbulo spalvu, labai gera oda salone, kurį net tik puikiai atrodo, bet ir pasižymį ilgaamžiškumų..

Jeigu paimti 20 priusa iš JAV kaip pavyzdi, jame pasitaiko gamykliniai Biksenonai, kuriu nebūna euro versijuose. Automatiškai užtamsinamas galinio vaizdo veidrodėlis su atmintimį, padangų davikliai.

Trukūmai:

1)Reikia daryti sueropinimą.

Pagrindinis sunkumas yra tai, kad norint užregistruoti Priusa Lietuvoje reikia ji perdaryti:

Galinius žibintus, įmontuoti posūkio žibintus su papildomais  indikatoriais ant sparnų arba ant veidrodėlių, galinį priešrukinį.

Lieka dar pakeisti informaciniuose skydeliuse mylius į kilometrus, farenheitus į celsijus, galonus į litrus.

 Toliau reikia registruotis į ekspertizę (jei į Avižienių TAC) arba važiuoti tiesiai į Lentvario gatvę ir laukti gyvoje eilėje. Tikrai rekomenduoju registruotis nes nereiks laukti eilės ir panašu kad Avižieniuose viskas vyksta daug ramiau, nėra tos masės žmonių ir viskas vyksta civilizuočiau.

Atvykus į vietą jus pasitiks ekspertas apžiūrės automobilį, patikrins kėbulo numerį ir jei viskas atitiks reikalavimus nusiųs jus techninės apžiūros tame pačiame pastate. Prieš tai reiks sumokėti 99,00 Eur už ekspertizę ir 14,45 Eur už techninę apžiūrą. Man kaip tyčia neužsidegė priešrūkinis (!!!) tai ekspertas pasiūlė nuvažiuot iki dealinės ir nusipirkti naują lemputę. Finale pasirodo buvo ne lemputė o minuso kontaktas, bet viską susitvarkiau ir praėjau techninę be problemų.

Next Post

Leave a Reply

© 2021 hibridai

Theme by Anders Norén