hibridai

Hibridu gyvenimas

EGR

 


 

Automobiliuose Toyota prius 2010-2015 metu išskirtinis bruožas yra išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) sistema. Ši sistema yra gana retas dalykas benzininiuose varikliuose ir daugiau naudojama dyzeliniuose varikliuose, kad pagerintų jų aplinkosauginį veiksmingumą. Bet galų gale, „Prius“ yra „hibridas“, ir nenuostabu, kad jame naudojamos technologijas, kurios daro automobilį kuo saugesnį aplinkąi.

Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad musu automobiliu rinkoje dažnai parduodami automobiliai su didelem ridom, be serviso knygeliu ir mažai kas žino iš savininku kada paskutini karta buvo reikiamai aptarnauta egr sistema, vidaus degimo variklis tiesiog sustabdo „kvėpavimą“, kuris neigiamai veikia jo galios charakteristikas. Dažnai, kai EGR vožtuvas yra užterštas, užsidega „Check engine“ indikatorius, bet nemažai atvėju kai automobilius dreba, atsiranda vibracija ant mažuju apsuku.
Norint išspresti šita problema padeda valymas, egr sistemos keitimas, bei išprogramavimas. Kiekvienas iš būdu turi savu privalumu ir trukumu, bet pats efektyviausias problemos sprendimas yra EGR išprogramavimas. 

Previous Post

Leave a Reply

© 2021 hibridai

Theme by Anders Norén